» » » Юрконсультація: Власник може здати житло без дозволу родини

Юрконсультація: Власник може здати житло без дозволу родини

Змінено Правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків

Власник квартири, житлового приміщення в гуртожитку має право не погоджуючи з членами сім'ї здавати в оренду (в оренду) квартиру, житлове приміщення в гуртожитку або кімнату квартири та укладати інші договори відповідно до законодавства. Користування наймачем (орендарем) квартирою / приміщенням / кімнатою здійснюється за договором найму (оренди).

Крім того, встановлено, що власники квартир, житлових приміщень у гуртожитку визначають форму управління багатоквартирним будинком або гуртожитком відповідно до закону.

Співвласники житлового будинку, гуртожитку зобов'язані забезпечувати належне утримання, експлуатацію, реконструкцію, реставрацію, поточний і капітальний ремонт, технічне переоснащення загального майна житлового будинку / гуртожитку пропорційно частці співвласника на умовах співфінансування.

При відсутності поквартирного (покомнатно) обліку та відсутності згоди між мешканцями по оплаті житлово-комунальних та інших послуг плата за газ, водопостачання та водовідведення, освітлення підсобних приміщень розподіляється по чисельності зареєстрованих осіб, які проживають в квартирі, житловому приміщенні у гуртожитку.

Крім того, дозволена перепланування житла без отримання дозвільних документів.

Зміни до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків внесені постановою Кабміну від 28 грудня 2016 року № 1024.
0 0

законодавство юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.