» » Місто Буча - 10 років у статусі обласного значення

Місто Буча - 10 років у статусі обласного значення

Із Новим роком у оселю кожного бучанця постукало ще одне свято: саме сьогодні виповнюється десять років з того часу, як Буча стала містом обласного значення. Ось той документ, який надав нового поштовху , став новим рубежем у розвитку селища:
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про віднесення селища міського типу Буча Ірпінської міської ради Київської області до категорії міст обласного значення
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 14, ст.125 )
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
1. Віднести селище міського типу Буча Ірпінської міської ради
Київської області до категорії міст та надати йому статус міста
обласного значення.
2. Постанова Верховної Ради України набирає чинності з
1 січня 2007 року.
Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН
м. Київ, 9 лютого 2006 року N 3434-IV


У цій даті тісно спресовано будні і свята громади, яка визначила для себе чіткі орієнтири для подальшої розбудови. Десятки тисяч звичайних і незвичайних людських історій, доль, життів пишуть історію свого міста. Кожен із них разом із міською владою стали командою професіоналів, які не бояться будувати і втілювати амбітні плани, міняти стратегію і працювати на кінцевий результат.
Варто наголосити на важливій деталі – Буча- не просто точка на карті Київщини, одне із 12 міст обласного значення. Буча – це особливий дух новаторства , творча атмосфера, місто розвитку, яке задає тон іншим містам не лише Київщини, а й усієї країни. .

Вічний неспокій, пошук ідей, постійний рух уперед стали тими дороговказами, які й сьогодні визначають місцеву політику в усіх сферах життя. Здавалося б, можна було б зупинитися, радіти зробленому . Але це не притаманно тим, хто звик втілювати мрії у реальність .
- Безумовно в такий святковий день кожен з нас відчуватиме себе частиною великої родини. Адже це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення,- наголошує у своєму зверненні Бучанський міський голова Анатолій Федорук.- Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, боронив від ворога, а потім розбудовував.

За цей період місту та його жителям судилося пройти через багато випробувань, зазнати падінь і нових злетів. Та незмінними упродовж років залишається любов до отчого краю, бажання бачити своїх дітей та онуків щасливими, а небо над Вітчизною - мирним.
Наразі ми закладаємо міцну основу для високих досягнень у об’єднаній громаді, оголошуючи 2017 – ий роком освіти і спорту, готуючись до перших виборів об’єднаної громади з центром у Бучі.
Найбільша чарівність Бучі в тому, що тут почуваєш себе затишно, комфортно – почуваєш себе вдома.

Перші десять років пройдено. Попереду дорога до інших досягнень і здобутків, непроста і сповнена випробувань. Але це наша спільна історія.
Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду!- зазначає мер міста.
1 1

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович міські новації фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.