» » Комісія Київської Обласної Ради прийняла рішення щодо питання формування території міста Буча

Комісія Київської Обласної Ради прийняла рішення щодо питання формування території міста Буча

23 грудня 2016 відбулась сесія Київська Обласна Рада, на якій депутати затвердили звіт Тимчасової контрольної комісії (ТКК), що вивчала питання формування території міста Буча.

------------------------
Хроніка основних подій >>
------------------------

Нагадаємо, що стосовно даного питання комісією були направлені запити до державних органів: Генеральна прокуратура України, Прокуратура Київської області, Служба безпеки України, Верховна Рада України восьмого скликання., Кабинет министров Украины, міських, районних, селищних, сільських рад, а також Державний архів Київської області.

Дослідивши увесь масив отриманої інформації, взявши до уваги пояснення фахівців та експертів, при розгляді даного питання (на засіданнях ТКК і на сесії) ґрунтовних зауважень ніхто не навів.

Варто відмітити "роботу" члена цієї ТКК депутата Ігоря Домбровського (Igor Dombrowski) (ВО Свобода), який пропустив більшу частину засідань комісії та не надав жодних письмових зауважень чи пропозицій. Натомість, спекулюючи складною ситуацією у м.Буча, не маючи жодних претензій до самого рішення Київської облради, він намагався переконати депутатів звіт ТКК не затверджувати.

У самого Домбровського аргументів та претензій щодо незаконності рішення Київської облради від 22.10.2004 "Про встановлення меж окремих населених пунктів Київської області" (саме воно було предметом вивчення ТКК) не знайшлось, але було бажання проPR-итись на тимчасових проблемах міста, до якого він не має жодного стосунку.

На щастя, популістів серед депутатів Київської облради виявилось набагато менше, ніж налаштованих на конструктивну роботу на благо громад, що й підтвердило голосування.

1 0

рейдер
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.