» » Ірпінська міська лікарня отримала сучасну операційну

Ірпінська міська лікарня отримала сучасну операційну

Чудовий подарунок до 50-річчя з дня заснування Ірпінської міської центральної лікарні отримали медичні працівники цього закладу. В урочистій обстановці було перерізано стрічку до новенького операційного блоку травматологічного відділення.

<3а два-три роки з Ірпінської лікарні зробимо сучасний інфраструктурний об'єкт. Також з бюджету міста Ірпінь закладено кошти на будівництво медичного центру на вул. Садовій, що в Ірпені. Не виключено, що деякі відділення після відкриття зможуть переїхати туди», - зауважив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. - «Наступний етап - удосконалення реанімаційного відділення, яке також повинно відповідати всім потребам і вимогам сучасності. Робота лікаря не легка і часом не вдячна, але дуже потрібна. Ми намагаємося всебічно підтримувати медичну галузь. Хоча не завжди виходить такими швидкими темпами, як би хотілося реалізовувати задумане. Однак уже зараз триває ремонт на першому поверсі лікарні, який був у не найкращому стані. А для того, щоб праця лікаря була високооплачуваною, плануємо запровадити механізм, який дозволить офіційно брати плату за послугу надання медичної допомоги, кошти від яких йтимуть на заробітну плату лікарів та на реорганізацію обладнання.

Міський голова запевнив, що готовий сприяти кожному, хто захоче їхати у європейські країни вчитися, розвиватися, а повернувшись, надаватиме якісні професійні послуги своїм пацієнтам. Він закликав усіх медичних працівників бути активними, прагнути до того, щоб зростати професійно і подякував за наполегливість тим медикам, які фактично власним ентузіазмом посприяли відкриттю сучасної операційної.

Сучасний операційний блок, облаштований за найновішими європейськими стандартами, відкрили 22 грудня у травматологічному відділенні Ірпінської міської лікарні. Завдяки новому обладнанню з Німеччини медики не тільки зможуть покращити якість надання допомоги, а й розвантажити хірургічне відділення.

«Операційна оснащена за найсучаснішими вимогами, - каже головний лікар, завідуючий травматологічним відділенням лікарні Петро Ксеник. - Особиста подяка меру, який відгукнувся на наше прохання, знайшов можливість профінансувати цей проект. Слова подяки хочеться висловити і депутату Ірпінської міської ради Наталії Семко, яка брала активну участь у капітальному ремонті, а також будівельній організації, яку очолює Борис Мойсєєв, та іншим громадянам».

Головний лікар ІМЦЛ Андрій Тумасов підкреслив, що це єдине травматологічне відділення лікарні зі своїм операційним блоком на всю Київщину. Тут почнуть отримувати оперативну допомогу не лише місцеві пацієнти, але також і ті, хто вимушений буде звернутися для отримання оперативної медичної допомоги. Відтепер ще одним безперечним плюсом відділення стала наявність сучасного обладнання для проведення хірургічних втручань. У такий спосіб медичні послуги будуть максимально наближені до пацієнта, а умови їх надання - суттєво покращені.


Які зміни будуть в Ірпінській лікарні після ремонту


Триває ремонт вхідної групи, приймального відділення і другого операційного блоку Ірпінської міської лікарні, яка розташована в Бучі. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк на своїй сторінці у Фейсбук і оприлюднив візуалізацію вхідної групи.

У найближчих планах Ірпеня у рамках співпраці з міжнародною компанією НЕФКО - проведення комплексного ремонту з утепленням будівель лікарні із запровадженням енергозберігаючих технологій. На черзі - ремонт неврологічного відділення міської лікарні.


Проблем у медичній сфері дуже багато, з державного бюджету надходить значно менше коштів, ніж потрібно, оплата енергоносіїв та комунальних послуг, ремонт будівель, закупівля медичного обладнання та багато іншого з нового року перекладається на місцевий бюджет. Проте, незважаючи на це, розвиток медичних закладів нашого регіону триває.

«На жаль, усі проблеми медицини самотужки відразу не вирішимо, але з кожним роком ми суттєво покращуємо якість надання й отримання медичних послуг і комфорт пацієнтів Дякую Володимиру Карплюку, усій нашій управлінській команді і працівникам медичної сфери за самовіддану роботу у цьому напрямку!» - з оптимізмом коментує Дмитро Христюк.
0 0

газета: "Ірпінський вісник" №52 від 23 грудня 2016 року
Лікарня Ірпінь фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.