» » "Президент" відвідав "прем’єр-міністра" в тюрмі Бучі

"Президент" відвідав "прем’єр-міністра" в тюрмі Бучі

«Квартал-95» знімає продовження серіалу «Слуга народу»

Колишні наші прем’єр-міністри іноді опиняються у в’язниці (Лазаренко, Тимошенко). Але цього разу мова про кіно. «Квартал-95» знімає продовження серіалу «Слуга народу». За сценарієм президент Василь Голобородько (Володимир Зеленський) відвідує колишнього прем’єра Юрія Івановича (Станіслав Боклан) у тюрмі.

Зйомки відбувалися у Бучанській виправно-трудовій колонії, у справжній камері-одиночці. Після кількох дублів Зеленський поцікавився, куди перемістили в’язнів із сусідніх камер. Виявилося, що зеки залишалися на своїх місцях.

Це не єдиний випадок кінозйомок у Бучі протягом поточного року. Нещодавно газета «День» повідомила про створення пригодницького фільму за мотивами книги Володимира Рутківського «Сторожова застава». Це розповідь про школяра Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє в минуле, де знайомиться з билинними богатирями Іллею Муромцем, Добринею Микитичем та Олешком Поповичем і разом із ними стає в сторожовій заставі на захист Батьківщини. Для кінозйомок обрали Карпати і Бучу.

Шевченківський лауреат Володимир Рутківський згадує, що якось виступав у дитячому санаторії під Бучею. Письменнику так сподобалась довколишня природа, що він пожартував: «Я не здивуюсь, коли зараз за кущами зачаїлася якась гарна нечиста сила і слухає нас». «А ви можете написати про неї?» – запитав письменника якийсь хлопчик. «А чом би й ні?» – погодився Володимир Рутківський.

Так з’явилася перша казкова повість пана Володимира «Бухтик із тихого затону». Потім були написані й інші казкові твори, зокрема «Сторожова застава».
0 0

Анатолій Зборовський, www.theirpin.city 
БВК 85
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.