» » Вперше в мiстi Буча відбувся проект «Гастрономiчна Буча»

Вперше в мiстi Буча відбувся проект «Гастрономiчна Буча»

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ >>Iнколи створюєш плани, а вони мають здатнисть вносити свої корективи. Так сталося i в нас, планували завершення проекту «Гастрономiчна Буча» на одну дату, а вийшло, що завершення припало на Католицьке Рiздво. Це стало для нас символiчно, наш проект теж тiльки народився.

День розпочався снiгопадом та яскравим сонцем, що вже надихало i придавало наснаги.
Всi зiбралися бiля головноi ялинки мiста i почалися приготування розтавляли мольберти, фото… Дiти та учасники проекту з нетерпiнням очiкували початку голосування. Незважаючи на морозець, який змушував нас рухатися та не стояти на мiсцi ми стiйко вистояли i пiдвели пiдсумки голосування. Нагороди знайшли своїх переможцiв. «Divine Pizza» отримала визнання дорослих бучанцiв 2016 року , піцерія «Romantica» отримала дитячий вибiр 2016 року. Всi заклади отримали «Дипломи учасника»-2016 проекту.

Для нас було приємно, що в перший рiк проекту «Гастрономiчна Буча» прийняла участь бiльша частина ресторанiв, кафе, пiцерiй та iнших гастрономiчних закладiв мiста, а саме 15 закладів: Victoria Park Hotel, Divine Pizza, Отаманша, Рим, Золотий Дукат, Fruitberry, Пан Vegan, Піцерія Романтіка, Гармонія, Джем, Алабама Бургер, Піца і котлети, Волкер, Алладін, Кава та чай.

Хочемо подякувати учасникам проекту та бучанцям, якi були активними, як i в iнтернет голосуваннi, так i на фотовиставцi.

Втомленi, замерзлi та щасливi повертлися ми до своїх домiвок, а дiти вже почали мене запитувати, а який прект наступний…
0 0

Олена Крива 
фотофакт фотоаматори Олена Крива
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.