» » Шкільний театр: Ніч перед Різдвом

Шкільний театр: Ніч перед Різдвом

Сьогоднішньої події учні та вчителі нашої школи чекали з нетерпінням. 21 грудня 2016 року о 15.00 на шкільній сцені відбулася прем'єра вистави "Ніч перед Різдвом" за мотивами твору М. Гоголя.
Шкільний театр "Акцент + 11", акторами якого стали учні 11-А та 8-А класів, представили глядачам свою першу дебютну постановку.
Все було як у справжньому театрі: Афіша у фойє школи, і квитки на виставу і контролери-учні, які зустрічали глядачів біля входу до актової зали.
Дуже за дітей хвилювалися керівники театру, вони ж і режисери вистави, вчителі нашої школи Чистякова Тетяна Василівна та Йощенко Тетяна Вікторівна.
Ніби зі шкільного підручника на сцену зійшли безсмертні Гоголівські герої і впродовж цілої години розважали присутніх у залі глядачів.
Дивлячись на гру акторів, глядачі постійно забували,про те, що перед ними звичайнісінькі учні, а не професіонали. Грали діти так щиро, і з добрим гумором, що зал раз за разом вибухав гучним сміхом.
По закінченні, директор школи Морозенко Любов Олександрівна привітала всіх із вдалою прем'єрою і побажала нових і нових постановок на шкільній і на великій сцені.
Шкільному театру бути! З Днем народження "Акцент +11"!
0 0

Леськів Ірина 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.