» » Закружляла «Бучанська крижинка»

Закружляла «Бучанська крижинка»

Я навіть не знаю, хто більше чекав на відкриття сьогодні льодової ковзанки у місті. Дорослі уважно стежили за публікаціями і анонсами у Фейсбуці, проте очі малечі сьогодні світилися особливо, а тому свято дарувало щастя для всіх.
Як і обіцяв міський голова Анатолій Федорук, у нинішньому році святкове дійство не лише змінило місце розташування, а й формат проведення.
Парад новорічно–різдвяних заходів розпочався із відкриття ковзанки.

Казкові герої запросили дітей взяти участь у зимових розвагах. Дорослі теж не нудьгували: підтримували дітей, аплодували, підтанцьовували …

- Символічний напис « Бучанська громада» не спроста прикрашає лід у центрі, - зазначив Анатолій Петрович.- У Бучі зустрічатимуть свята дорослі і малеча з усіх сіл, що виявили бажання утворити громаду з центром у Бучі.

Особливого настрою і щарму додали виступи майже професійних юних фігуристів , які займаються цим видом спорту і вже мають певні здобутки. У мера є мрія, аби з цієї ковзанки діти міста також почали робити свої перші кроки на льоду і досягли професійних вершин.
Святковий феєрверк осяяв ковзанку , увімкнув святкову ілюмінацію у містечку.

Ялинка вже у понеділок здивує не менше: її завершують «одягати» у святкове вбрання, кілька будиночків пропонували зігрітися кавою, чаєм та глінтвейном. А поряд кілька каруселей засвітили вогники і чекають відвідувачів.

19 разом зустрінемося тут із Святим Миколаєм і засвітимо головну ялинку міста .
Свята тривають!!!

2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Новий рік фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.