» » Про встановлення плати для батьків за харчування дітей у Бучанських закладах освіти

Про встановлення плати для батьків за харчування дітей у Бучанських закладах освіти

Члени виконкому розглянули питання про встановлення плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста .

Вирішено встановити з 03.01.2017 р. батьківську плату за харчування однієї дитини, яка відвідує дошкільні навчальні заклади міста, в такому розмірі:
- 90% - батьківська плата,
- 10% - кошти місцевого бюджету.
Забезпечити безкоштовним харчуванням за фактичні дні відвідування ДНЗ дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів; дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, або стали інвалідами; вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки, або особи, що їх замінюють, мобілізовані до зони АТО, на час перебування їх в зоні АТО.

Вирішено також забезпечити пільгові умови оплати харчування дітей за фактичні дні відвідування у дошкільних навчальних закладах міста наступним категоріям: вихованці дошкільних навчальних закладів із багатодітних родин; діти, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є демобілізованими учасниками АТО; діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на відповідному обліку у службі у справах дітей та сім’ї, центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді міської ради.

Забезпечити виплату компенсації за харчування (100%) дітям-сиротам; дітям, позбавлених батьківського піклування; дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітям, батьки яких загинули в зоні АТО, або стали інвалідами; вихованцям дошкільних навчальних закладів, батьки, або особи, що їх замінюють, мобілізовані до зони АТО, на час перебування їх в зоні АТО, які зареєстровані в м. Буча та не зараховані до ДНЗ і перебувають на електронній черзі у відділі освіти Бучанської міської ради, в розмірі:
- для дітей віком від 2-х до 3-х років – 19,00 грн. на день;
- віком від 3-х до 6 (7) років – 26,00 грн. на день.


Забезпечити виплату компенсацій за харчування (50%) дітям із багатодітних родин; дітям, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є демобілізованими учасниками АТО; дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на відповідному обліку у службі у справах дітей та сім’ї, центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді міської ради, які зареєстровані в м. Буча, та не зараховані до ДНЗ і перебувають на електронній черзі у відділі освіти Бучанської міської ради, в розмірі:
- для дітей віком від 2-х до 3-х років – 19,00 грн. на день;
- віком від 3-х до 6 (7) років – 26,00 грн. на день.


Виплата компенсацій за харчування дітям, які не зараховані до дитсадків міста,буде здійснюватися через управління праці та соціального захисту . Списки дітей та механізм виплати буде опубліковано додатково.

Відповідно до рішення виконкому з 16.01.2017 року для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з числа пільгових категорій вартість надання послуг з харчування одного учня на день встановлено в розмірі 19, 00 грн. - 100 % за рахунок коштів місцевого бюджету.
Вирішено забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; учнів, батьки яких загинули в зоні проведення АТО; учнів, батьки яких мобілізовані – на час їх перебування в зоні проведення АТО.
Також безкоштовним харчуванням буде забезпечено учнів 1 – 4 класів з числа дітей-інвалідів, дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.