» » Фотопроект «Буча гастрономічна – діти рекомендують». Слово від професійного кондитера

Фотопроект «Буча гастрономічна – діти рекомендують». Слово від професійного кондитера

Любі друзі!

Наше рідне місто швидко зростає і активно розвивається. У Бучі відкриваються нові кафе, піцерії, ресторани та інші профільні заклади харчування. Але не завжди ми про них знаємо. Більшість з нас любить зайти на вечерю в приємне затишне місце, зі смачною кухнею і з приємним обслуговуванням, провести сімейне або дитяче свято в гарному ресторані.


Команда юних фотографів вирішила відкрити таємницю і провести квест, де в нашому місті є такі приємні і гостинні місця, які з нетерпінням чекають гостей і можуть запропонувати відмінний сервіс на будь-який смак.

Діти з фотоапаратами обійдуть всі місця, зроблять красиві фотографії і влаштують виставку, де бучанці та гості міста зможуть дізнатися і побачити, де можна приємно провести час.
А ще, ми пропонуємо провести невеличке опитування і оцінити ті заклади, в яких ви були, вам там сподобалося і ви можете залишити свій відгук. Оцінювати ми пропонуємо за критеріями, які дають можливість зробити свій вибір на користь даного ресторану або кафе.

Опитуваня он-лайн: 22-25 грудня (25 грудня - до 12 годин).
Фотовиставка «Буча гастрономічна – діти рекомендують», підрахунок голосів та нагородження учасників: 25 грудня!


Отже, основні критерії:
- Локація;
- Меню, м'ясне / рибне; що більше сподобалося з страв;
- Наявність дитячого меню або вибору страв по меню, які підійдуть маленьким гостям;
- Дитяча кімната або зона для малюків;
- Інтернет доступність, чи є сторінки в соцмережах;
- Цінова політика, на одну людину;

Будемо раді почути ваші відгуки та дати можливість, як самим закладам показати себе так і жителям Бучі та гостям міста, дізнатися і відвідати ці місця.0 0

Олена ПЛАКИДИНА, старший кондитер в ресторані "Гра з вогнем", закінчила академію "ЕКСТЕРА ХЕМЕНЕМА БРАВО", курси француського кондитерського мистецтва 
фотоаматори Олена Крива
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.