» » Учаснику АТО з Бучі придбали квартиру

Учаснику АТО з Бучі придбали квартиру

Учаснику АТО з Бучі придбали квартируБучанський міський голова Анатолій Федорук на урочистостях з нагоди 25 річниці Збройних сил України повідомив приємну новину, яку присутні зустріли стоячи і аплодисментами: Володимиру Ковальському придбано квартиру у Бучі.

27 січня 2015 року він пішов добровільно у військкомат. Навчався на курсах замполітів, потім отримав направлення у 14-ту механізовану бригаду в зоні АТО, де був заступником командира роти .
14 березня 2016-го року під час виконання завдання підірвався на міні. Втратив обидві ноги. Інвалід війни 1 групи.

У державі триває реалізація програми щодо забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Відповідно до неї у області впровадили новий механізм розподілу коштів для придбання житла: відтепер вони надходять на карткові рахунки «Ощадбанку» учасників АТО.

6 грудня згідно договору купівлі-продажу здійснено придбання 2-х кімнатної квартири загальною площею 64,4 кв.м. для Володимира Ковальського в Бучі.

ПрАТ «Меліоратор» врахував обмеження в фінансуванні даної програми та надав знижку в розмірі 500,00 грн на кожен квадратний метр, що дало змогу придбати квартиру для Героя АТО з Бучі.
1 1

Прес-служба Бучанської міської ради 
АТО Володимир Ковальський
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.