» » Відбулись міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді

Відбулись міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді

Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста, присвячені Дню Збройних сил України.

У вівторок, 6 грудня у приміщенні стрілецького тиру Бучанської ЗОШ I-III ст. №3 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста. Змагання організовані та проведені Бучанським центром позашкільної роботи спільно з відділом освіти Бучанської міської ради з нагоди Дня Збройних сил України.

В змаганнях взяли участь юнаки та дівчата всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста (4 учасника, з них – 1 особа протилежної статті). Загалом 24 представники учнівської молоді отримали можливість позмагатись у точності та влучності у стрільбі. Визначалась особиста та командна першість.
У особистій першості переможцями стали:

Юнаки:
I місце – Шпакович Ярослав (Бучанська Українська гімназія);
II місце – Головащенко Денис (ЗОШ I-III ст. №3) та Желудков Віктор (СЗОШ I-III ст. №5);
III місце – Клименко Олексій (СЗОШ I-III ст. №5).

Дівчата:
I місце – Матвеєва Юлія (ЗОШ I-III ст. №4);
II місце – Закандиріна Юлія (СЗОШ I-III ст. №5);
III місце – Дешко Аліна (ЗОШ I-III ст. №3).

Відповідно до підсумкового протоколу міських змагань зі стільби з пневматичної зброї, переможцями у загальнокомандному заліку, стали:
I місце – команда Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 (128 очок);
II місце – команда Бучанської ЗОШ I-IIIст. №3 (110 очок).
А от за третє призове місце згідно з пропозицією суддівської колегії було оголошено додаткове змагання між кращими «стрілками» Бучанських ЗОШ I-IIIст. №2 та Української гімназії, оскільки загальнокомандні результати цих команд були однакові – 81 очко. Дане протистояння стало справжньою інтригою змаганнь, оскільки спочатку в першій спробі учасники з п’яти пострілів показали однаковий результат – 38 очок, а потім у другій спробі, з трьох пострілів, також показали рівність – 21 очко.

Тому, суддівською колегією було прийнято рішення розділити третє призове місце між командами Бучанської ЗОШ I-IIIст. №2 та Бучанської Української гімназії.
Всі переможці та призери у особистому та командному заліку нагороджені грамотами відділу освіти Бучанської міської ради. Вітаємо переможців та призерів змагань !!!
0 0

Володимир Ковальський, www.kovalskiyvv.blogspot.com 
БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.