» » Бучанський ЖЕК: Про вивіз сміття у Бучі

Бучанський ЖЕК: Про вивіз сміття у Бучі

Останнім часом, споглядаючи на купи сміття біля свого будинку, жителі рифмують «ЖЕК сміття не вивозить вже тиждень. Так працюють комунальники Бучі. Де приписи від благоустрою…»

З такими питаннями ми звернулися до головного інженера КП «БУЖКг» Лариси Матвейчик.
- На сьогодні жителі багатоповерхівок повинні розмежовувати ці обов’язки між ЖЕКом та ОСББ (управляючою компанією) будинків. На відповідальній території нашого підприємства робота виконується вчасно – сміття вивозимо і з багатоповерхівок, і з приватного сектору.
Зазначу, що згідно договору, бучанське сміття вивозилось до Бородянського району, але останнім часом цей полігон приймає тільки машини Бородянського району. Після цього, наші машини їздили у Макарів, але і там полігон закрили. Зараз Бучанський ЖЕК проводить тендер по підприємствам з утилізації сміття і до Нового Року визначимось з новим полігоном.
У складні часи, коли йдуть відмови у прийняті сміття на полігонах, ми працюємо по прямим договорам з підприємствами по утилізації, тобто заплатили – повезли. Так, це трошки дорожче для ЖЕКу, але мешканці Бучі цю різницю не відчувають. Можливо, у якийсь день/два, і були затримки з вивезенням сміття, але причина була у закритті полігонів – машини повертались повними і тоді ми звертались напряму до Київських заводів.
0 0

Андрій, www.bucha.com.ua 
Жек
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.