» » У місті Буча заблоковано фінансові операції за кошти державного та місцевого бюджету

У місті Буча заблоковано фінансові операції за кошти державного та місцевого бюджету

Повідомлення щодо здійснення фінансових операцій у місті

Відповідно до затвердженого Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, Статуту Територіальної громади міста Буча, положення про фінансове управління Бучанської міської ради та посадових інструкцій заступників голови, право першого підпису фінансових документів Бучанської міської ради належить Бучанському міському голові.

За наявною інформацією 25.10.2016 року Печерським районним судом м. Києва було прийнято рішення про відсторонення від займаної посади Бучанського міського голови, Федорука Анатолія Петровича.
Враховуючи те, що ухвала Печерського районного суду м. Києва щодо відсторонення міського голови від займаної посади до Бучанської міської ради не надходила, юридичних підстав для передачі права підпису першому заступнику міського голови немає.

Повідомляємо Вас, що починаючи з 25.10.2016 року будь-які фінансові операції за кошти державного та місцевого бюджету ( міжбюджетні трансферти, фінансування головних розпорядників коштів місцевого бюджету, внесення змін до кошторисів та розписів тощо) в місті Буча провести неможливо.

Станом на 01.11.2016 рік в органах Державного казначейства зареєстровано але не профінансовано головних розпорядників бюджетних коштів за захищеними статтями видатків на загальну суму 8 357 485,93грн. в т.ч.: заробітна плата з нарахуваннями -4 072 924,75грн., комунальні платежі – 45 146,00 грн., інші виплати населенню 4 239 415,18грн.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
рейдер
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.