» » Бучанські туристи пройшли шість найвищих вершин України

Бучанські туристи пройшли шість найвищих вершин України

Влітку, група з дев’яти туристів, учасників СТГ «TUR-м@нія» (Бучанської школи №4), пройшли спортивний похід І-категорії складності через Мармароським та Чорногорським хребти. Складений нами маршрут пролягав по шість найвищих вершин України з двома найвищими озерами. Також третина нашої подорожі була по гірському кордоні Румунія-Україна.

Лучше гор могут быть только горы. (с) Владимир Высоцкий.

Напевно в усьому світі не знайдеться слова, щоб описати красу та велич Карпатських гір. Карпати – це не просто гори, це – інший світ.

З першого дня, з першого кроку нашої подорожі я радів, як мала дитина, любуючись пейзажами, краєвидами, просторами, які супроводжували нас протягом 12 днів. Це була перша подорож не тільки для мене, але й для багатьох із нашої маленької, але дружньої команди.

Якщо спитати мене: «А що ж тобі найбільше сподобалось?» - відповідь буде проста і банальна – «ВСЕ».
Від простого крокування по рівнині до тяжких і різких підйомів на вершини, від, здавалося б легких, спусків до затяжних і довгих підйомів, від болі у м’язах до таких жаданих перевалів, від сухості у роті до найсмачніших карпатських джерел, від сніданку до вечері. «Чи було легко ?». «Жодного дня». «Чи хотілося все кинути і вернутися додому ?». «Жодного дня». Йдучи весь день з рюкзаками, неймовірно втомлюючись, збирати і розбирати палатки, тенти, ходити далеко за водою після тяжкого дня, чергувати по черзі. Іноді мокрі, іноді холодні, іноді голодні, втомлені, але такі щасливі.
Ввечері лягаєш спати і знаєш, що завтра знов буде тяжко, але з нетерпінням чекаєш того дня, щоб вирушати далі назустріч новим вершинам і неймовірним красотам.
Гори не ламають, гори змінюють.

Змінюють світогляд, змінюють кругозір, змінюють ставлення до себе та оточуючих. Гори вчать. Пройшовши такий довгий і нелегкий маршрут, тільки спустившись з гір, розумієш, що ти вже не зможеш без них. Гори закохують в себе. Ці відчуття неможливо передати, гори треба підкорювати і відчувати все, стоячи на вершині. Завершуючи свою суб’єктивну розповідь, поділившись своїми враженнями та почуттями, скажу єдине: «Вимкніть хоча б на неділю телефон, та вирушайте у подорож. Почніть з малого, покоріть хоча б одну вершину. І обіцяю, що ви захочете покорити всі вершини не тільки України, а й світу.»

(учасник спортивного походу – Юрій Старовойт)
________________________________________________________________
На разі відбувається доопрацювання документів для «Маршрутно- кваліфікаційної комісії», Федерації спортивного туризму, що дасть змогу присвоїти спортивні розряди учасникам походу.

СТГ «TUR-м@нія», Бучанської школи №4 висловлює подяку за підтримку в реалізації цього походу:
- громадській організації «ФОРМАТ»
- приватним підприємцям:
Юрію Сураю, Віталію Толочину, Євгенію Олексієнку
- депутатам Бучанської міської ради:
Музафару Османову, Роману Янковий
- директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Гайдаю
- секретарю Бучанської міської ради Василю Олексюку.
2 0

Карабут Олексій, тренер спортивно-туристичного гуртка «TUR-м@нія», ГО "ФОРМАТ" 
туризм фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.