» » У Бучу завітала дипломатична місія із Стамбулу

У Бучу завітала дипломатична місія із Стамбулу

Сьогодні, 23 жовтня, у міській раді Бучанський міський голова Анатолій Федорук зустрівся з представниками Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії у Стамбулі.
Президент Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії "Європейська Україна" , заступник голови громадської ради при МЗС В'ячеслав Бутенко наголосив на важливості міжнародної співпраці у форматі не лише двох країн,а й у форматі більш тіснішому, коли точки дотику, взаємовигідні вектори розвиваються на рівні міст.

Емір Бумір, Ерол Караджа та Мехмет Бумін обговорили питання залучення інвестицій у місто.Представники турецької сторони вже мають підприємства у країнах Європи та Україні. Скажімо, проїжджаючи на одне із таких у Коростені, постійно звертали увагу на Бучу і мріяли саме тут відкрити бізнес. І ось мрія почала перетворюватися в реальність.

Анатолій Федорук запевнив сторону у повному сприянні, відкритості ведення бізнесу,запропонував ідеї для співпраці.
-Ваше місто- це частинка Європи,- наголошували гості. - Тут хочеться не лише працювати, а й жити.Уже днями Буча підготує детальні пропозиції щодо залучення інвестицій одразу у кілька напрямків.
-До знайомства бажання працювати у місті становило 45 відсотків,а після зустрічі вже маю всі 99 і хочу прискорення налагодження співпраці,- заявив керівник делегації Мехмет.

Додамо ,що місто вже має партнерські стосунки з 5 іноземними країнами. Згодом у цей перелік додасть я і Туреччина. У зустрічі взяли участь Василь Олексюк,Інна Ісаєнко.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович міжнародна місія
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.