» » Інформаційні "вутки" про Бучу плавають на рівні парламенту

Інформаційні "вутки" про Бучу плавають на рівні парламенту

ІНФОРМАЦІЙНІ ТРІСКИ,
Або Гори – гори , й гасни….


Народний депутат Ольга Червакова провела брифінг у ВРУ, де в чергове вилила цистерну бруду на Бучу.
Таким чином вона намагається підкинути нову порцію дров у медійне полум’я, аби воно розгорілося з новою силою, а не згасало.
На чому цього разу вона намагається зробити інформаційну війну і якого розміру бомбу вкидає в інформаційний простір, аби вона рикошетом «ударила» по Бучі? Знову то й же «ліс першої категорії» , який за її словами « вирубується». Знову лунають заклики на адресу Генпрокурора Юрія Луценка, аби він не піддавався на політичний шантаж і довів справу до кінця.

Дякуємо піні Ользі за підказку цього разу місця , де «вирубують ліс». Ми їдемо на вулицю Яснополянську, аби й самим допомогти схопити злодіїв за руку. І ось на місці бачимо,що хапати нема кого, адже сьогодні проводилося лише кронування двох дубів на приватній ділянці, а вирубка взагалі тут не проводилася. Більше того, власники цієї ділянки ще у 2015 році звернулися до міської ради , аби отримати дозвіл на зняття трьох дерев ( двох сосен і одного дуба).

Що найбільше здивувало? Ці дерева на 14 годину «живі і не ушкоджені» . хоча за їхнє зняття сплачено відновну вартість . І навіть якби ці дерева були зрізані , рішення власників були б законні згідно постанови КМУ №1045 « Про затвердження Порядку видалення дерев , кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 1 серпня 2006 року.

Дивує те, що слова нардепа і реальні факти – дві різні речі. Підтвердження цьому і шукати не треба: на брифінгу журналісти хапали інформацію і миттєво поширювали , а чого ж ніхто не їде у Бучу, аби показати цих «зрізаних» мучеників.

Блудити журналістам об’єктивним і неупередженим довго не доведеться. Адреса відома, замовники теж. То ж чому знову нам треба доводити реальні факти , аби біле не стало чорним. І хто про цей замовний «антипіар» знає краще, аніж сама Ольга Червакова, яка є журналісткою за освітою і знає як готувати «смажені факти» більше за нас всіх під час роботи на центральному каналі. «Почерк» майстра тут простежується чітко.
Ще одна «підказка »пані Черваковій : якщо вже завтра вам не буде про що заявляти з трибуни ВРУ на всю країну, ми вам повідомляємо : днями знову будемо спилювати хворі дерева обабіч дороги. Фото додаємо.

0 0

рейдер
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.