» » У Бучу завітала польська делегація на чолі з членом Європарламенту Каролем Карським

У Бучу завітала польська делегація на чолі з членом Європарламенту Каролем Карським

До Українського гуманітарного інституту 14 жовтня завітав депутат Європарламенту Кароль Карський, який разом із дружиною, Ельжбетою Карською, привітали трудовий колектив, а також студентів Інституту з держаним святом.


Розпочалася урочистість зі слів привітання ректора Українського гуманітарного інституту, яка також представила гостей. Разом із делегацією ВНЗ відвідали: міський голова Бучі Анатолій Федорук, заступник міського голови Лариса Матюшенко, заступник Голови Громадської ради при МЗС України, Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна» В’ячеслав Буденко, та інші поважні гості.

Особливим подарунком, за словами ректора ВНЗ, була пісня виконана студентами польською мовою, що викликала появу посмішок на обличчі гостей. Після музичного номеру відбулося нагородження Кароля Карського Почесною відзнакою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності «За духовне відродження нації». Також Український гуманітарний інститут нагородив Ельджбету Карську, яка є професором Варшавського університету, Почесним дипломом.

До слів привітання запросили Анатолія Федорука. Міський голова наголосив, що невипадковим є те, що найперше у Бучі польська делегація відвідала Український гуманітарний інститут, адже тут панує особлива атмосфера. Також він подякував усім присутнім, і ще раз привітав зі Днем захисника України.

За словами В’ячеслава Буденко ця подія є дуже важливою як для Бучі так і для України. Адже як наголосив Кароль Карський: «Україна і Польща – це дві сестринські країни».

Також представники влади повідомили, що відбулося перейменування вулиці імені Чкалова на вул. імені Леха Качинського, польського президента, що у 2010 році загинув в авіакатастрофі під Смоленськом.

На завершення зустрічі ректор ВНЗ запросила делегацію для спільного фото і наголосила, що польська делегація далі продовжить знайомство з Бучею та відвідає заходи до Дня захисника України.


0 0

Світлана Рибак 
УГІ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.