» » Лист на сайт: Шлях до бучанської школи №3

Лист на сайт: Шлях до бучанської школи №3

Моя дорога до школи пролягає через поле, поряд проходять будівельні роботи . Багато батьків бояться відпускати свою дитину до школи , тому що деякі учні, не знаючи правил безпеки на будівельному майданчику, ненароком (через свою цікавість ) можуть зайти туди. Звісно , там стоїть забор , але знизу там велика щілина , та й взагалі для цікавої дитини - це не перешкода.

Зазвичай коли проходить сильний дощ дорога стає дуже слизькою та й ще там настільки великі калюжі , що перестрибнути їх просто не можливо. Тому мені ( і не тільки мені) доводиться просто карабкатися по горах піску , глини , землі , щоб не намочити взуття, але ті кучугури бруду дуже слизькі , і я не одноразово падала ,та бачила як діти також падають з них ,але ж іншого шляху не має!
Добре, звичайні школярі ще можуть якось перейти цю смугу перешкод , але ж є діти хворі на ДЦП , як їм переходити через ті сугроби?

Цікаво , справді ? Ну що ж я потрапила до школи , взуття в мене брудне і мокре , а в школі холодно і зазвичай я сижу на уроках і просто трясусь від холоду , ну і як після таких пригод не захворіти ?!До мене багато людей вже писали про пригоди до школи , але нажаль зовсім нічого не змінилося , а стало ще гірше. Цією статтею я звертаюся до влади м.Буча , щоб вони владнати цю ситуацію , цього хочу не тільки я , але й всі школярі і навіть вчителі.

Тому я дуже прошу , допоможіть всім дітям які ходять до школи , і прокладіть НОРМАЛЬНУ дорогу!!!


0 0

Швидка Тетяна Миколаївна 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.