» » В УГІ вперше провели День інституту

В УГІ вперше провели День інституту

Нове свято започаткували завдяки ініціативі ректора. Людмила Штанько вже давно хотіла провести подібний захід. Та й дату обрали непросту. Адже саме 3 жовтня 1999 року в інституті розпочалося навчання.

З нагоди святкової події у навчальному закладі відбулось чимало урочистостей. Зранку працівники їдальні приготували для відвідувачів особливий сніданок. Викладачі та студенти могли поласувати чималою кількістю смаколиків. У незвичайному форматі відбулася традиційна ранкова зустріч.

Також адміністрація інституту зробила студентам подарунок в академічній сфері у вигляді відміни четвертої пари. Тож студенти отримали можливість досхочу насолодитися смачним святковим обідом.

Святкування продовжилися Вечором спогадів. Спеціально для цього заходу запросили тих, хто стояв у витоків УГІ. Ведучими вечора були ректори Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько та Українського адвентистського теологічного інституту В’ячеслав Корчук. Для присутніх підготували розважальну програму. Усі бажаючі могли взяти учать у конкурсі на знання історії навчального закладу. Зокрема ставилися такі питання: хто був першим ректором, хто спершу в УГІ обіймав посаду декана та інші. Очікувано, що найбільше правильних відповідей дали ті, хто із самого початку був в УГІ. Засновники інституту розповіли про перші дні після відкриття навчального закладу, про перших студентів.

На святкування запросили й першого ректора УГІ – Анатолія Жаловагу. Він розповів, що інститут створювався із особливим слоганом: «Ми приречені на успіх», і тепер, коли вже минуло сімнадцять років, то можна стверджувати, що ця фраза стала своєрідним гаслом. Також у святкуванні взяли участь перші співробітники навчального закладу, зокрема: Віктор Алькема, Лариса Георгінова, Олена Майборода та Раїса Карпенко. Вони також розповіли про перші кроки навального закладу та про свої враження, коли вперше потрапили на цю територію. Усі студенти та працівники Інституту мали змогу почути перших випускників, а саме: Максима Сиротіна ти Дмитра Данілова. Вони розповіли багато цікавих епізодів зі студентського життя та дали поради теперішнім студентам. По закінченню програми всі мали можливість сфотографуватися з гостями.

«Надалі плануємо щороку проводити такий День інституту» – запевнив присутніх президент навчального закладу Василь Костюк.
0 0

Інна Сокольська 
УГІ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.