» » Нацполіція: Безпека дітей - це спільна турбота

Нацполіція: Безпека дітей - це спільна турбота

Співробітники відділу ювенальної превенції главку Нацполіції в Київській області спільно з представниками громадської організації «Нарконон» відвідали загальноосвітні школи міста Ірпінь та Буча.

Днями, з лекцією на тему «Правда про наркотики», правоохоронці Київщини спільно з представниками громадської організації «Нарконон» завітали до загальноосвітніх шкіл №1,2, що в місті Буча та № 3 міста Ірпінь.

На початку зустрічі майор поліції відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності в Київській області Олена Дорога зазначила правові аспекти питання наркоманії, зокрема, наголосила про відповідальність перед Законом за злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів.

Інспектори ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції Вікторія Хвалько та Андрій Малигон навели школярам приклади із життя тих, хто погодився на вмовляння знайомих і приятелів одного разу спробувати і таким чином потрапив у страшну наркозалежність. Підлітків вразила його розповідь.
А представник громадської організації «Нарконон» Дарина Розводовська розповіла молоді про шкоду, яку завдають організму наркотики та згубні наслідки вживання наркотичних речовин.

Учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких, ніж піддатися згубному впливу.
0 0

Управління превентивної діяльності поліції Київської області 
поліція освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.