» » У Бучі проходить книжковий фестиваль

У Бучі проходить книжковий фестиваль

"Книжкова Буча" вдруге зібрала в літньому театрі представників видавництв, письменників, поетів,які презентують класику і вітчизняні новинки.
Тут поціновувачі слова можуть не лише поповнити власні книгозбірні, а й поспілкуватися з авторами, взяти автограф, сфотографуватися на згадку. "Бучанська черепаха" зібрала всіх разом, аби вкотре нагадати, що саме книги - джерела знань, що не міліть з роками. Поспішайте долучитися до рідного слова. 2 жовтня фестиваль продовжиться у літньому театрі міського парку.

Під шурхіт золотого листя сьогодні Буча інтенсивно гортала запашні сторінки свіжих книг, які представили 27 учасників книжкового фестивалю. "Черепаха" задоволена, бо дочекалася своїх вірних друзів-книголюбів. А на осонні, під "Поетичним дубом" тривав двогодинний марафон поезії. Біля вільного мікрофону виступили десятки поетів Бучі, Ірпеня, Склозаводу та Ворзеля. У неділю, 2 жовтня, продовжиться знайомство з новинками видавництв та виступи поетів - цього разу з Києва. Респект Михайлу Невідомському за створення гостинної атмосфери на поетичному майданчику.


1 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.