Школа майбутнього пенсіонера в Бучі

23 вересня 2016 року поновлено роботу Школи майбутнього пенсіонера в управлінні Пенсійного фонду України у місті Буча.
На першому занятті розглядались питання:

1. Нормативно-правова база, яка регулює діяльність Пенсійного фонду.
В Україні система пенсійного забезпечення складається з трьох рівнів: солідарна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, система недержавного пенсійного забезпечення. Через економічну ситуацію другий рівень поки що не працює, третій – все ще незначний в обсягах, отже, переважна частина пенсій в Україні нараховується і виплачується за рахунок коштів Пенсійного фонду. Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що за рахунок коштів Пенсійного фонду України в солідарній системі призначаються такі пенсійні виплати: пенсія за віком; пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства); пенсія у зв’язку з втратою годувальника.

2. Розглянули поняття страхового стажу, мінімального страхового стажу.
Страховий стаж – період, протягом якого особа підлягає загальнобов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо не сплачуються страхові внески, а заробітна плата одержується в «конверті», ні цей стаж, ні зарплата не будуть враховані для обчислення пенсії.

Хоча на перше заняття прийшло мало слухачів, ми надіємось, що бажаючих і зацікавлених в своєму майбутньому буде набагато більше.
Управління Пенсійного фонду України у місті Буча запрошує прийняти участь в заняттях Школи майбутнього пенсіонера.

Нагадуємо, що заняття будуть проводитись кожну 3-ю п’ятницю місяця, в 14-00 в актовому залі управління на 3-му поверсі, за адресою м. Буча, вул. Енергетиків, 1-А.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.