» » » У Храмі Успінні Пресвятої Богородиці продовжує діяльність недільна школа

У Храмі Успінні Пресвятої Богородиці продовжує діяльність недільна школа

З вересня 2016 року при храмі Успіння Пресвятої Богородиці (м. Буча, вул. Вокзальна 104) продовжує свою діяльність недільна школа для дітей і дорослих.

У Храмі Успінні Пресвятої Богородиці продовжує діяльність недільна школаДуховно-патріотичне виховання дітей буде провадитися за допомогою вивчення Святого Письма, історії України, народознавства.

Вихованці навчатимуться основам ейдетики (розвиток образного мислення та пам’яті в ігровій формі), ораторського мистецтва (наука красномовства) та швидкочитання. Також діятимуть майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

При школі працюватиме гурток церковного співу. На його заняттях будуть вивчатися основи історії музики, творчість видатних вітчизняних та іноземних композиторів, різноманітність жанрів мистецтва та музичні інструменти. Розвиватимуться вокальні здібності на основі церковної музики та творів сучасних українських композиторів.

У школі працюють викладачі з великим досвідом роботи, любов’ю до справи і до дітей. Керівник школи – кандидат богословських наук, протоієрей Микола Кригін (телефон 050-974-44-35).
0 0

Кригін храм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.