» » » Україна: моя гордість і мій біль…

Україна: моя гордість і мій біль…

Саме цими серпневими днями, напередодні 25-ї річниці Незалежності нашої держави, побачила світ книга з такою назвою.
Її автор, Григорчук Мирослав Васильович, має науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право. З-під його пера вийшло більше десяти наукових праць на теми захисту зовнішньоекономічної та економічної безпеки України.

Філософсько-правове есе розповідає читачам про те, що саме чекає Україну в майбутньому, про роль українців у політичному житті держави, про сутність внутрішніх і міжнародних конфліктів України.
Використовуючи філософський, політичний та економічний досвід інших держав, автор показує реальний стан теперішньої соціально-економічної ситуації в Україні. Сучасний стан світосприймання українцями досить деформований, в першу чергу, через вплив конкретних обставин і умов. Тому одне із основних завдань цього видання – допомогти читачам розібратися із багатьма питаннями, що стосуються минулого, теперішнього і майбутнього нашої держави.

У книзі викладено роздуми щодо виникнення української нації, про історію родини та знання кожним українцем свого генеалогічного дерева, про сімейні реліквії та традиції, які ідуть від предків. Саме на такі «дрібниці» часто багато з нас просто не звертає уваги. Але, не може бути сучасності без нашого минулого. Кожен народ сам формує свою історію. І те, яким буде майбутнє для наших нащадків, залежить саме від нас – українців.
Можливо, не всім сподобаються погляди автора стосовно української історії, але це – його бачення тих подій і фактів, які визначають життя кожного з нас і ситуацію в країні.

Які б судження не були викладені у друкованому виданні, але головною темою являється щира надія на те, що у кожного українця все буде складатися якнайкраще. Ми гідні людського життя, і не зробити цього, не скористатися такими можливостями, просто гріх. А ще більший гріх – бути байдужими і просто спостерігати за подіями, які в даний час не дають спокою Україні.
Любіть нашу державу, шануйте її, бо дорожче за неї на білому світі немає нічого.
«Слава Україні! Героям слава!»
0 0

Леськів Ірина 
Леськів Ірина
день незалежності
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.