» » Бучанські школи та садочки відзвітували про завершення ремонтних робіт

Бучанські школи та садочки відзвітували про завершення ремонтних робіт

У дитсадку «Сонячний», силами батьків та спонсорів, оздоблюють павільйони у національному стилі. Традиційні українські узори, у яких закодовано дух нації у поєднанні з яскравими кольорами, допомагатимуть вихователям і батькам виховувати у дитини любов до отчого краю, любити і поважати свою історію.* * *
Коридори і кімнати «Козачка» пахнуть свіжо фарбою. Це працівники дитячого садка готуються до прийому вихованців, ремонтуючи приміщення.
* * *
У Навчально-виховному комплексі «Берізка» підготовка до нового навчального року – у розпалі. Ще дві дошкільні групи готуються прийняти дітвору - "Калинка" та "Проліски". Завершуються роботи з оновлення коридору.


* * *
«Капітошка» - генеральне прибирання групових приміщень та кабінетів.
* * *
Працівники "Яблуньки" впевнені: 15 серпня зустрінуть дітей.
* * *

Школи відрапортували


ЗОШ №4:
«Ремонтні роботи у школі на стадії завершення, - пише у Facebook директор школи Алла Літкевич. - Дякуючи вашому ставленню до рідного закладу, класні кімнати давно відремонтовані та чекають своїх учнів.
Триває ремонт маршових сходів за кошти міської ради та сприяння відділу освіти Бучанської міської ради. Завершується ремонт вестибюлю актової зали: проект ремонту та ремонт проводиться за активної участі батьківського комітету школи. Школа набуває оновленого вигляду. А горобина, висаджена у дворі, нагадує про те, що скоро вересень. Дякую всім, хто причетний до оновлення зовнішнього вигляду нашого закладу».0 0

освіта фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.