» » Офіційно: Інформація про можливу втечу засуджених у Коцюбинському - не відповідає дійсності

Офіційно: Інформація про можливу втечу засуджених у Коцюбинському - не відповідає дійсності

Усі громадяни, які відбувають строк у пенітенціарних закладах Київської області, не залишали заклади відбування покарань. Інформація про можливу втечу засуджених, яка була поширена вчора ЗМІ, не відповідає дійсності, повідомляє Державна пенітенціарна служба.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Мін'юсту.

Державна пенітенціарна служба офіційно повідомила, що 20 липня під час прибуття засуджених до Ірпінського виправного центру (№ 132), дійсно сталася нештатна ситуація.

Під час огляду засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів, у співробітників установи виникла підозра, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин. До засудженого було застосовано фізичну силу. Це викликало обурення основної маси засуджених, які зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення такими діями.

Із засудженими було проведено роз’яснювальну роботу. Також після інциденту була проведена перевірка, яка засвідчила, що всі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі, перебувають на місці. Втечі засуджених не було.

За даним фактом проводиться службова перевірка.
0 0

кримінал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.