» » Вогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗС

Вогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗС

Вогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗС15 липня на території АГЗС ПП «Автотехсервіс» було проведено комплексне об’єктове тренування на тему: «Відпрацювання технічних навичок та визначення готовності персоналу об’єкта до дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій ». Метою даного заходу була підготовка працюючого персоналу до ситуацій, пов'язаних з виникненням пожеж, вдосконалення методів узагальнення і аналізу даних про обстановку, яка склалася, організація проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

До проведення тренування було залучено працівників Ірпінського МВ, 35-ДПРЧ м. Буча. Під час проведення тренування було практично відпрацьовано гасіння умовної пожежі у приміщенні операторської. В ході практичних занять було відпрацьовано ліквідацію пожежі, шляхом подачі вогнегасної речовини від автоцистерни пожежного автомобіля.

В свою чергу працівниками пожежної охорони було наголошено на основні помилки, які виникали в ході тренуванні, та запропоновані їх шляхи вирішення.
Вогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗСВогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗСВогнеборці в Бучі проводять комплексне тренування на АГЗС
мнс
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.