» » В бучанських дитячих таборах «Променистий та «Джерело» поліцейські та вогнеборці проводять пізнавальні заняття

В бучанських дитячих таборах «Променистий та «Джерело» поліцейські та вогнеборці проводять пізнавальні заняття

Наразі тривають шкільні канікули. В цей період поліцейські особливо дбають про безпеку дітей. Саме тому вартові порядку постійно навідуються до оздоровчих таборів Київщини, де проводять виховні заняття з відпочиваючими та в ігровій формі вчать безпеці.

У розпалі оздоровчої зміни працівники відділу ювенальної превенції поліції Київської області спільно з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій відвідали табори оздоровлення та відпочинку «Променистий та «Джерело», розташовані у місті Буча.

Представник відділу ювенальної превенції Олена Дорога провела з відпочиваючими пізнавальну лекцію з правил поведінки та безпеки, а також надала поради, які допоможуть вберегти їх від вчинення правопорушення. Бесіда проходила у досить гостинній атмосфері, дітки ставили вартовим порядку цікаві запитання, до обговорення яких долучилися і працівники літніх таборів.

В свою чергу вогнеборці нагадали правила пожежної безпеки в побуті, на прикладах звернули увагу на основні види надзвичайних ситуацій та шляхи безпечного виходу з них. Окрему увага приділили літнім небезпекам, які чатують біля води, у лісі, на відпочинку та вдома.

Одним із найнеочікуваніших та приємних несподіванок для дітей став пожежний автомобіль. Дітлахи дізнались про робочі будні вогнеборців і побачили можливості спорядження, яке використовується під час повсякденної важкої роботи з ліквідації надзвичайних ситуацій і порятунку людських життів. Традиційно, неможливо було зупинити хлопців та дівчат, охочих відчути себе справжнім пожежним – по-справжньому попрацювати із пожежним стволом.
Зустріч із поліцейськими та рятувальниками безперечно стане одним із найяскравіших моментів відпочинку для малечі, адже вони отримали багаж цікавих та водночас серйозних знань. Правоохоронці впевнені, що вони знадобляться дітям і допоможуть у надзвичайних ситуаціях, які нерідко виникають у сучасних умовах життя.


0 0

Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.