» » Рятувальники проводять зустрічі з дітлахами у літніх таборах

Рятувальники проводять зустрічі з дітлахами у літніх таборах

У рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» 13 липня рятувальниками Ірпінського МВ ДСНС України у Київській області спільно представниками національної поліції Головного управління національної поліції в Київській області проведено лекцію у літніх таборах відпочинку «Променистий» та «Джерело».

Дітям було наголошено на дотримання правил пожежної безпеки у побуті та правилами поводження з підозрілими вибухонебезпечними предметами. Під час лекції рятувальниками Київщини було доведено інформацію про кількість пожеж, основні причини їх виникнення.

В ході зустрічі було продемонстровано пожежний автомобіль та пожежно-технічне обладнання, що використовується під час ліквідації наслідків надзвичайних подій. Кожен мав змогу приміряти захисний одяг вогнеборців та подати воду на ліквідацію умовної пожежі. Під час зустрічі дітлахи задавали рятувальникам безліч запитань про особливості служби та специфіку аварійно-рятувального обладнання.

Вогнеборці, у свою чергу, із задоволенням надавали їм обґрунтовані та вичерпні відповіді. Співробітники Ірпінського МВ сподіваються, що зустріч з пожежними запам’ятається дітям надовго.

0 0

мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.