» » » Пенсійний фонд м.Буча співпрацює з громадською організацією інвалідів «Відгук»

Пенсійний фонд м.Буча співпрацює з громадською організацією інвалідів «Відгук»

6 липня 2016 року було проведено засідання круглого столу представників управління Пенсійного фонду України у місті Буча з громадською організацією інвалідів «Відгук».
Пенсійний фонд м.Буча співпрацює з  громадською організацією інвалідів «Відгук»

В роботі круглого столу прийняли участь в.о. начальника управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області Обертинський І.В., заступник начальника управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області Марченко О.О., Стадніченко С.Б. – керівник громадської організації інвалідів «Відгук»., Камінська О.В. – начальник відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду України у місті Буча., Закамолдіна М.А. – начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у місті Буча.

Було обговорено таке питання:
Співпраця з громадською організацією інвалідів «Відгук» з метою вирішення питань, які порушуються людьми з інвалідністю.
В ході засіданні круглого столу вирішили :
1. Управління Пенсійного фонду України у місті Буча буде надавати всебічну допомогу людям з інвалідністю.
2. На спільних зустрічах представників управління Пенсійного фонду України у місті Буча та громадською організацією інвалідів «Відгук» будуть обговорюватися питання які порушуються людьми з інвалідністю з метою їх вирішення.
0 0

Відгук Стадніченко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.