» » ОСББ: загальнодержавні тенденції на прикладі Бучі та Ізмаїла

ОСББ: загальнодержавні тенденції на прикладі Бучі та Ізмаїла

Тема сьогоднішнього ефіру на "Шустер - лайф": ОСББ - перспективи і реалії.
До 1 липня мешканці багатоквартирних будинків в Україні мали створити Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (скорочено ОСББ). Про це йдеться у відповідному законі, ухваленому понад рік тому. В Україні 180 тисяч багатоквартирних будинків, і лише у п’ятій частині з них створили об’єднання співвласників. Такі дані Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Відповідно до закону, тим будинкам, які досі не визначились із ОСББ, місцева влада за конкурсом має призначити управителя.

Мешканці Бучі висловлювали діаметрально протилежні думки щодо створення ОСББ.
На тему ОСББ коментарів експертів, порад юристів, прикладів з практики - такої інформації достатньо. А от як бути власникам будинків - ветеранів? Ось одне з питань, на яке відповіді присутні у студії так і не дали.
На Київській площі під час зйомок програми були присутні не лише мешканці міста, а й заступник міського голови Олександр Смолькін, керівники управлінь, ЖЕКу, голови ОСББ,

Буча долучилася до обговорення питань зі створення ОСББ у прямому ефірі "Шустер - лайф"


Дві години балакали...
І всі розійшлися з тими думками, що і прийшли. Завершився ефір , де обговорювалося питання створення ОСББ. Бучанці активно включилися в обговорення питання. Проте чи почули їхні думки політики та експерти?
Закон дає споживачу право визначити ефективного управителя своєї власності, а не просто «вішає» будинок на чийсь баланс.Закон не лише дає можливість визначити за конкурсом ефективного управителя, але і передбачає механізми його зміни. Знову таки спільним рішенням мешканців будинку. І ніхто не матиме права відмовити людям у цій вимозі.1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.