» » Урочистості до Дня Конституції України

Урочистості до Дня Конституції України

Ошатна сцена літнього театру радо зустрічає місцевих артистів , які завжди прикрашають її своєю творчості, а також з нетерпінням чекають на виступи відомих українських виконавців.
Сьогоднішнє свято не стало виключенням: Заслужена артистка України Ярослава Руденко та гурт "Оркестр гарного настрою" додали святу особливо яскравих пісенних кольорів.

Вітаючи присутніх у залі із двома державними святами, Василь Олексюк згадав про мужність, подвиг, героїзм тих, хто боронить нашу цілісність і мир на Сході держави. Водночас подякував тим, хто повернувся у рідні домівки живим і тим, хто вже з небес захищає нас своїми молитвами.
Волонтерам, які допомагають одягати, годувати, лікувати, ремонтувати техніку і купувати все необхідне для перемоги відповідно до наказу Міноборони він вручив пам'ятну медаль "За безкорисне служіння Батьківщині" .
Пам'ятний нагрудний знак"Кров за Україну" він вручив Володимиру Ковальському разом із медаллю "За заслуги перед містом Буча".


Талановита молодь Бучанської громади малює, співає, танцює, будує, вчить, лікує... Хіба про все згадаєш? Головне не це, а те бажання, з яким вони роблять свою справу, яке їх окрилює, надихає на нові здобутки. Справжні майстри своєї справи сьогодні з нагоди Дня молоді отримали подяки від міського голови Анатолія Федорука.
Примітно, що нагороди і подарунки вручив секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк не лише мешканцям Бучі, а й усіх сіл і селища, які утворили об'єднану громаду.1 0

Вікторія ЛЯХОВЕЦЬ, прес-служба Бучанської міської ради 
день незалежності
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.