» » 21 червня проведено громадські слухання щодо забудови 55 га в Бучі

21 червня проведено громадські слухання щодо забудови 55 га в Бучі

У місті проведено громадські слухання з розгляду матеріалів «Детальний план території, орієнтовною площею 55 га, для розміщення садибної, багатоквартирної забудови середньої поверховості та громадської забудови з об’єктами соціальної інфраструктури в межах вулиць Лесі Українки, Вишневої, Петра Дорошенка, Степана Бандери, Нове Шосе в м. Буча Київської області.
Також на розгляд громадськості було винесено «Детальний план території орієнтовною площею 10 га, для розміщення багатоповерхової житлової забудови з об’єктами соціальної інфраструктури в межах вулиць Яблунська, Соломії Крушельницької та Івана Кожедуба в м. Буча Київської області». Необхідність розгляду матеріалів зазначеного Детального плану території орієнтовної площею 10 га обумовлена зверненнями від Бучанської спілки Української спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО, що мешкають в м. Буча з метою поліпшення їх житлових умов шляхом надання житлових квартир у власність.
Замовник ДПТ виступає Бучанська міська рада, розробник ДПТ – ТОВ «Ладопроект».

Після обрання членів лічильної комісії та головуючого, приступили до розгляду питань.
Про актуальність питання свідчить той факт, що понад 130 мешканців міста взяли участь у слуханнях, серед яких були депутати міськради, заступники міського голови, ЗМІ.

Головуючий Василь Олексюк надав слово Валерію Косарєву- члену спілки архітекторів України , директору ДПТ – ТОВ «Ладопроект».
-Буча – у числі найкращих міст в Україні,- зазначив він.- Наша мета спільно із владою зробити все для того, аби вона стала кращою територією для проживання і за європейськими стандартами.


Детальне «знайомство» з 55 га , де будуть зведені будинки, два садки, школа , готельно – ресторанний комплекс, громадський центр міжміського значення із стоянками, торговельними зонами –ось той компромісний план серед 10 розроблених варіантів.
Свої пропозиції подали до нього Сергій Василишин, Іван Окоєв, Валентина Ткаченко та голова правління кооперативу «Ювілейний». Усі вони детально вивчені і окремі із них підтримані присутніми у залі і будуть розглянуті на засіданні містобудівної ради.

Тривалий час в очікуванні будівництва перебувала й інша ділянка, яка вже мала план, розроблений Академією архітекторів України. Лунала критика, проте і з урахуванням пропозицій забудову не провели. Наразі розроблено нову схему , де виросте «Сонячна оселя»- із зоною відпочинку, фонтанами, паркінгами, бюветом, дитячим садочком і навіть монументом захисникам.

Окремі пропозиції Сергія Василишина, Наталії Кухельної враховано, а Валентини Ткаченко підтримано в цілому. Усі рекомендації буде надано забудовникам.


1 0

Вікторія ЛЯХОВЕЦЬ, прес-служба Бучанської міської ради 
громадські слухання
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.