» » Бучанська міська об’єднана громада отримала позитивний висновок КОДА

Бучанська міська об’єднана громада отримала позитивний висновок КОДА

Сьогодні перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе відвідав Бучанський ЦНАП. Детельне знайомство з його роботою, спілкування з керівництвом міста та адміністраторами і ось висновок:
- Приємно вражений побаченим, а головне, вмілою організацією роботи, яка орієнтована на споживача послуг,- зазначив Лев Ревазович, підбиваючи підсумки візиту. - Не побоюся зазначити, що приклад Бучі у впровадженні європейських стандартів якості життя може бути зразком не лише для Київщини, а й усієї України.
Понад годину тривало знайомство з роботою ЦНАПу. Серед питань, які обговорювалися під час перебування у адмінприміщенні, і про проведення децентралізації на Київщині. Найбільше керівників міста цікавило питання надання юридичного висновку щодо об'єднання громади.
- Ця тема - пріоритетна у роботі КОДА,- наголосив Лев Парцхаладзе.- Створені дві громади, на жаль, не стали прикладом для інших. Проте стати першою такою у області відсьогодні має всі шанси Бучанська міська об'єднана громада.

Після сказаного він вручив Бучанському міському голові Анатолію Федоруку розпорядження голови КОДА Максима Мельничука та ПОЗИТИВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ВИСНОВОК щодо створення цієї громади!
Беззаперечно- це головна подія 2016 року для мешканців Бучі і всіх сіл та селища, які утворили громаду.

Детальніше читайте в газеті "Бучанські новини"
0 0

Вікторія ЛЯХОВЕЦЬ, прес-служба Бучанської міської ради 
Бучанський район ЦНАП
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.