» » Привілей бути жінкою

Привілей бути жінкою

Що вимагає соціум від жінки 21 століття? Не так багато. Лише виглядати красиво, побудувати кар’єру, займатися активною соціальною діяльністю, бути ідеальною дружиною і зразковою мамою. А ще вміщати ці всі якості в одній людині і безтурботно розміщувати пости про своє яскраве життя в Instagram.

Так, виклики не з простих. Наскільки цей образ можливий і як наблизитися до заповітного "ідеалу", спитаєте Ви? Якраз з цим ми намагалися розібратися на зустрічі для прекрасної половини Lady'sBrunch, організатором якої виступила Ірпінська Біблійна Церква.

Сонячний ранок 4 червня розпочався з надшвидкого вибору сукні, обов’язковий дрес-код. Мій вибір зупинився на персиковому платті з ніжними піонами. Рішення виявилося вдалим - я гармонійно вписувалася в інтер’єр з величезними яскравими квітами. За декілька метрів до входу було чути легку приємну музику, - помилитися з місцем проведення заходу стало просто неможливо. При вході в зал зустрічали парубки в яскравих краватках, які люб’язно проводили на місця за столами. Поступово приміщення наповнювалося учасницями бранчу–150 учасниць в елегантних платтях, з посмішками і ледь помітним запитанням в очах "якщо це початок, то що ж нас чекає далі?".

Офіційну частину представляли три основні теми - краса та стиль, жінка у суспільстві та у сім’ї. Основним лейтмотивом стала паралель між сучасною леді та зразковим образом жінки, що мудрий Соломон описував у 31 розділі Притч (Біблія, Старий Заповіт). Виявляється, багатогранність і поліфункціональність жіночої натури, це не наслідок емансипації і суспільного прогресу. З давніх давен вправна господиня успішно справлялася і з домашніми справами, доглядала за собою, турбувалася про інших, нужденних. Детальніше розібратися у визначених темах нам допомогли: стиліст, засновниця студії "Ліса", Ольга Попова (м. Київ), лікар, громадський діяч Руслана Харковенко (м. Вінниця) та експерт по сімейному тайм-менеджменту, засновниця проекту "Flymama" Світлана Гончарова.

Окрім теоретичної частини, ми відвідали на вибір два майстер-класи. Серед них вивчення базового гардеробу та типу фігури, основи правильного харчування та смачний майстер-клас на приготування корисних смузі в домашніх умовах. Особисто мене зацікавила тема «Ціль: досягнути не здаватися», оскільки «заставляла» давно себе пройти професійну сертифікацію, і все опускалися руки. Тепер у мене є місяць натхнення і підбадьорення у вигляді призу від спікера Марини Фостенко.
«Це був чудовий час! Надзвичайно затишна атмосфера, смачний фуршет і надихаючі спікери» - ділилася своїми відчуттями компанія симпатичних жінок, переселенок з Донбасу, для яких організатори зробили подарунок у вигляді участі у заході.

У чому найбільша спрага жінки? У такому нелегкому запитанні допомагав розбиратися чоловік - Станіслав Грунтковський, пастор ІБЦ, щасливий сім’янин та батько трьох синів. Романтика, незалежність, реалізація... проте найбільше бажання серця знаходиться глибше - кохати і бути коханою. Роздумуючи над Божою любов’ю, як еталоном безмежної покриваючої любові, ми досліджували молитву "Отче наш" і наткнулися на слова "нехай буде воля Твоя...". Ось в чому виражається спрага жінки - шукати волю Бога у своєму житті.
День пройшов інтенсивно, від ідей і планів кружиться голова, тому з нетерпінням очікую наступні зустрічі, де можна винирнути с денної суєти на 120 % відчути себе леді.

Інформація про подальші зустрічі -https://www.facebook.com/LadysBrunch0 0

Яся Сидорчук 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.