» » Наші діти - наше майбутнє...

Наші діти - наше майбутнє...

1 червня усе людство святкує Міжнародний день захисту дітей.
У цей день дорослі намагаються створити для малечі святковий настрій. Для них організовують різні ігри та розваги, конкурси та перегляди нових фільмів..., і ще багато цікавого, чим люблять займатися діти.
У пришкільному таборі "Веселка" Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 цей день теж пройшов весело. Ніхто із школярів не скучав, тому що для кожного із присутніх було підібрано розваги до вподоби.
Приємно здивувала та навчила новому дітей керівник гуртка "Стиль і візаж". Всі мами добре знають як люблять мамину косметику їхні донечки. А ось на занятті гуртка їм не тільки розповіли про те, якою косметикою можуть користуватися діти, але і навчили робити гарні малюнки на тілі за допомогою звичайнісінької косметики. І дітям не зашкодить, і дуже легко змивається...
На шкільному подвір'ї сьогодні пройшов традиційний конкурс малюнків на асфальті "Моє щасливе дитинство". Переможці отримали грамоти та нагороди.
А далі - дітвору чекали веселі ігри і багато конкурсів...
Ось так починається літо. Не просто веселим святом для дітей, а і простим нагадуванням для дорослих про те, що діти - це наше майбутнє, яке потрібно оберігати і зробити все для того, щоб наша малеча завжди почувалася щасливою.

0 0

Леськів Ірина 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.