» » У Бучанській колонії гасили пожежу - комплексе тренування..

У Бучанській колонії гасили пожежу - комплексе тренування..

Спільно з представниками Ірпінського МВ та Ірпінської МР проведено комплексне об’єктове тренування в Бучанській виправній колонії № 85

24 травня на території Бучанської виправної колонії № 85 було проведено комплексне об’єктове тренування на тему: «Проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в ході ліквідації наслідків НС – пожежа в будівлі виробничої зони».

Метою даного заходу була підготовка працюючого персоналу до ситуацій, пов'язаних з виникненням пожеж, вдосконалення методів узагальнення і аналізу данних про обстановку, яка склалася, організація проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, підвищення ефективності застосування ланок ЦЗ при ліквідації наслідків пожежі. До проведення тренування було залучено працівників Ірпінського МВ, 35-ДПРЧ м. Буча, Ірпінської МР.

Під час проведення тренування було практично відпрацьовано гасіння умовної пожежі на території пилорами, та надання ПМД постраждалим. В ході практичних занять було відпрацьовано ліквідацію пожежі, шляхом подачі вогнегасної речовини від автоцистерни пожежного автомобіля.
В свою чергу працівниками пожежної охорони було наголошено на основні помилки, які виникали в ході тренуванні, та запропоновані їх шляхи вирішення.


0 0

Ірпінське МВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.