» » Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягу

Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягу

За крок до загибелі або небезпечне селфі


В день 14-го травня хлопець заради "вдалого" кадру на мобільний телефон під час перебуванню електропотягу на станції "Лісова Буча" порушив правила поведінки пасажирів у вагоні, внаслідок чого впав на колії та отримав численні опіки тіла. Патрульні Бучанської Варти разом з медиками швидкої помочі надали невдалому фотографу необхідну допомогу. Після огляду у лікарні було встановлено, що хлопець отримав 35 відсотків опіків свого тіла.

підозрілий з пилососом


14 травня, серед білого дня, під час проїзду містом Буча увагу патрульних Бучанської Варти навів на себе чоловік підозрілої зовнішності, якій переносив пилосос марки "Керхер". Під час діалогу з цим чоловіком виявилось, що документів на прилад немає взагалі і цей пилосос він викрав. Також при поверхневому огляді у жителя Немишаєво було виявлено використаний шприц із залишками речовини схожої на наркотик "ширку". В подальшому була викликана слідчо-оперативна група Ірпінськогр відділу поліції, кому і був переданий цей злодій, для проведення необхідних подальших дій з цим невдалим наркоманом-крадієм.


Бучанська варта

0 0

кримінал Бучанська варта
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Cmetoch

OFFline

  • Cmetoch (2)
  • Нові користувачі
  • 23 травня 2016 16:42
Шановна громада, зверніть увагу на керіника бучанської варти Хропака (Бобака) Назарія, який в стані алкогольного сп'яніння керуював службовим авто, в якому знаходилися п'яні дівчата. А найголовніше те, що ця людина затримуючи злодіїв та наркоманів являється таким самим наркоманом та продає наркотики навіть на службі (травку) і вже досить тривалий час. Шановне керівництво бучанської варти, прошу Вас прийняти міри та звільнити злочинців з вашої організації. Я звертався також до місцевої поліції але допомогу від них не отримав, бо розумію, що поліція вас покриває. Сподіваюся на найближче вирішення проблеми від Вас, бо доведеться звертатися у вищі органи. Я хочу щоб в нашому місті була правда та справедливість, давайте зробимо це разом.

0
Cmetoch

OFFline

  • Cmetoch (2)
  • Нові користувачі
  • 24 травня 2016 12:35
Щойно телефонував в поліцію щодо бучанської варти, бо коли сьогодні їхав на своєму авто побачив службове авто бучанської варти і обганявши його встиг помітити як водій (раніше згадуваний Назарій Бабак) вживав алкоголь. Знову прошу прмйняти міри.

0