» » Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягу

Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягу

За крок до загибелі або небезпечне селфі


Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягуВ день 14-го травня хлопець заради "вдалого" кадру на мобільний телефон під час перебуванню електропотягу на станції "Лісова Буча" порушив правила поведінки пасажирів у вагоні, внаслідок чого впав на колії та отримав численні опіки тіла. Патрульні Бучанської Варти разом з медиками швидкої помочі надали невдалому фотографу необхідну допомогу. Після огляду у лікарні було встановлено, що хлопець отримав 35 відсотків опіків свого тіла.

підозрілий з пилососом


Бучанська варта: Впіймали крадія на гарячому та про селфі на електропотягу14 травня, серед білого дня, під час проїзду містом Буча увагу патрульних Бучанської Варти навів на себе чоловік підозрілої зовнішності, якій переносив пилосос марки "Керхер". Під час діалогу з цим чоловіком виявилось, що документів на прилад немає взагалі і цей пилосос він викрав. Також при поверхневому огляді у жителя Немишаєво було виявлено використаний шприц із залишками речовини схожої на наркотик "ширку". В подальшому була викликана слідчо-оперативна група Ірпінськогр відділу поліції, кому і був переданий цей злодій, для проведення необхідних подальших дій з цим невдалим наркоманом-крадієм.


Бучанська варта

кримінал Бучанська варта
  2
Коментарів: 2
Додати коментар
Cmetoch

OFFline

  • Cmetoch (2)
  • Нові користувачі
  • 23 травня 2016 16:42
Шановна громада, зверніть увагу на керіника бучанської варти Хропака (Бобака) Назарія, який в стані алкогольного сп'яніння керуював службовим авто, в якому знаходилися п'яні дівчата. А найголовніше те, що ця людина затримуючи злодіїв та наркоманів являється таким самим наркоманом та продає наркотики навіть на службі (травку) і вже досить тривалий час. Шановне керівництво бучанської варти, прошу Вас прийняти міри та звільнити злочинців з вашої організації. Я звертався також до місцевої поліції але допомогу від них не отримав, бо розумію, що поліція вас покриває. Сподіваюся на найближче вирішення проблеми від Вас, бо доведеться звертатися у вищі органи. Я хочу щоб в нашому місті була правда та справедливість, давайте зробимо це разом.

0
Cmetoch

OFFline

  • Cmetoch (2)
  • Нові користувачі
  • 24 травня 2016 12:35
Щойно телефонував в поліцію щодо бучанської варти, бо коли сьогодні їхав на своєму авто побачив службове авто бучанської варти і обганявши його встиг помітити як водій (раніше згадуваний Назарій Бабак) вживав алкоголь. Знову прошу прмйняти міри.

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.