» » В Національному музеї бучанські діти зробили фотовиставку-флешмоб

В Національному музеї бучанські діти зробили фотовиставку-флешмоб


З 17 травня по 5 червня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка працює дитяча фотовиставка-флешмоб "Передай далі: "МИ ЄДИНІ В ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ"", в експозиції якої представлені фотороботи вихованців творчої студії "Юні фотоаматори" м. Буча під керівництвом Олени Кривої.


Відкриття відбудеться 17 травня о 17.00

У виставці "Передай далі: "МИ ЄДИНІ В ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ" прагнемо показати, що ми, українці, маючи різні погляди, уподобання, сприйняття світу тощо, все-таки залишаємося єдиними в любові до України, до батьківського дому, до пшеничного поля з пересипами волошок, солов’їного співу на калиновім кущі… Україна для кожного з нас своя, унікальна, особлива, і водночас спільна, єдина. Наша єдність є запорукою перемоги нашого народу і шаною тим, хто пролив кров за рідну землю.

Творча студія "Юні фотоаматори" працює протягом трьох років в місті Буча, за цей час організувала чимало різних соціальних проектів та виставок у місті та Київській області. Роботу творчої студії активно підтримує компанія Nikon та фотостудія STUDIO1 з Генадієм Главацьким.
0 0

Олена Крива
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.