» » » З 1 липня майже вдвічі зростуть тарифи на гарячу воду

З 1 липня майже вдвічі зростуть тарифи на гарячу воду

НКРЕКП встановила нові тарифи на централізоване постачання гарячої води, які по ряду підприємств майже вдвічі вищі за ті, які діють в даний час. У Дніпропетровській і Київській областях новий тариф сягає понад 90 грн за куб.м гарячої води.

В Україні з 1 липня підвищуються тарифи на гарячу воду. Таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Як говориться в повідомленні регулятора, підвищення викликане недавніми змінами тарифів на газ, відповідно до яких для всіх абонентів встановлена єдина ціна 6879 грн за тис куб. м.

Тарифи зросли дуже істотно, по деяких підприємствах - майже в два рази і досягають просто комічних висот. Рекордсменом за новою вартістю гарячої води стає Дніпропетровська область, де для підприємства КП "Транспортування теплової енергії "Теплотранс" Дніпропетровської міськради встановлено тариф 93,06 грн за куб гарячої води для квартир з рушникосушкою, та КП "Васильківтепломережа" з тарифом 94,34 грн за куб.м.

Ознайомитися з новими тарифами на гарячу воду.
0 0

Україна комунальна, www.jkg-portal.com.ua 
тарифи на тепло тариф Теплокомунсервіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.