» » До Дня Перемоги над нацизмом: Міська рада привітала 52 ветерани

До Дня Перемоги над нацизмом: Міська рада привітала 52 ветерани

У рамках заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьогодні фахівці управління праці та соціального захисту населення Бучанської міської ради відвідали 52 інваліди та учасники бойових дій у тій війні , які проживають у місті.

Вручаючи 52-ом ветеранам великодні паски, фронтові кружки та відповідно до розпорядження міського голови Анатолія Федорука також і фінансову допомогу, висловили подяку за проявлені мужність , самовідданість та високий патріотизм, побажали їм та їх родинам міцного здоров'я.

Іван Якович Березняков, Павло Матвійович Авраменко, Іван Якович Симонов, Пилип Ігнатович Лузан, Роза Олександрівна Вінцик, Євдокія Іванівна Падун першими отримали вітання від міського голови. Усім уже за 90 років, печуть бойові рани, проте більшість із цих ветеранів планує взяти участь в заходах з нагоди Великої Перемоги.

Долучився до вручення подарунків голова Бучанської міської організації інвалідів, ветеранів Збройних сил та учасників бойових дій, полковник запасу, член виконкому Володимир Говоров.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.