» » Великодні подарунки від Бучанської школи №5

Великодні подарунки від Бучанської школи №5

Великдень - свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Завжди, а особливо напередодні Великодніх свят, ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов. Тож педагогічний, учнівський та батьківський колективи Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов вирішили організувати та взяти участь в акції «Подаруй свято солдату». Напередодні кожен клас для шкільної виставки оформив Великодний кошик для солдата.

Громадами класів були зібрані продукти до Великодня: паски, печиво, цукерки, соки. Діти також вирішили підтримати солдатів, які знаходяться на передовій, своїми малюнками, поробками, листами.

Великодні гостинці були передані волонтерам, які всі подарунки вручать землякам - захисникам, які перебувають в зоні АТО у дні Великого свята.

Цьогоріч світле свято Христового Воскресіння учні школи та шкільна волонтерська група у складі: Гордини Романа, Желудкова Віктора, Онищенко Марини, Бойко Поліни, Закандиріної Юлії, Паначук Анни, Плахотнік Анастасії вирішили зустріти не лише з гарними помислами, але й добрими справами та взяти участь у міській благодійній акції «Буча – воїнам АТО», яка відбулась в міському парку сімейного відпочинку.

Своєрідною окрасою свята стала виставка писанок, які розмальовували учні міських шкіл. Спочатку організатори планували визначити кращу, проте коли усі вони "засяяли" на сонці у своїй красі, одноголосно вирішили, що кожна - оригінальна і неперевершена. На писанці, яку розмалювали учні нашої школи під керівництвом Хоменка Ігоря Сергійовича, ми бачимо Бучу з моменту її заснування. На писанці багато зеленого кольору, адже зелений колір означає весняне пробудження природи, надію, життя.

Тож бажаємо усім радості, благополуччя та мирного неба на нашій рідній Україні.


1 0

Льовіна Галина Мирославівна, заступник директора школи з виховної роботи 
СЗОШ №5 Великдень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.