» » Бучанські вундеркінди

Бучанські вундеркінди

За результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних конкурсів 19 учнів навчальних закладів міста нагороджені стипендіями різного рівня.

• Стипендію Президента України отримує учениця Анастасія Люліна
• Стипендію Голови КОДА – 8 учнів та 2 педагоги
• Стипендію Бучанського міського голови отримують 10 учнів

Методист Бучанського відділу освіти Жучкова Ірина Вікторівна, яка координує роботу з обдарованими дітьми, познайомила нас з переможцями Всеукраїнського рівня. Двоє учнів, які мають найвищі результати, поділилися своїми враженнями і планами на майбутнє. Між іншим, ці школярі є стипендіатами Голови Київської обласної адміністрації.
Юрій Приймак,
учень 11-го класу, СЗОШ №5:
- Четвертий рік поспіль беру участь в олімпіаді з біології і здобуваю призові місця. Вже знаю типаж завдань, проте щороку з’являється щось нове, тому постійно треба готуватися, у чому мені допомагає вчителька Московчук Віра Іванівна. Також перевіряв свої здібності в обласних олімпіадах з української мови та хімії.
Збираюся пов’язати свою професію з дисципліною «біологія» і маю намір вступити до Київського державного університету імені Тараса Шевченка.
Оскільки я пройшов відбірковий тур, то у липні поїду у В’єтнам на олімпіаду з біології Міжнародного рівня. Зараз продовжую готуватися до участі в олімпіаді з англійської мови.

Дмитро Пащенко,
9 клас, ЗОШ №4:

- У Всеукраїнській олімпіаді з фізики отримав диплом 3 ступеня. Вів підготовку до олімпіади з Апостоловим Олександром Ісаковичем, методистом Академії неповної освіти педагогічних кадрів, що у Києві. У подальшому хотів би вступити до університету Шевченка на факультет теоретичної фізики і комп’ютерної технології.
Одне з моїх хобі – поезія. Тому також брав участь у поетичних конкурсах і став переможцем Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням, і посів 2-ге місце.

Цифри і факти з творчого доробку юних бучанців
• 2543 учня взяли участь у шкільних олімпіадах. З 557 переможців – у другому турі міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 216 посіли призові місця: перше місце - 71 учень, друге – 73, а третє – 72.
• З 73 учнів-учасників третього етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможцями стали 49 учнів (67,1%).
• З 9 учнів-членів територіального відділення МАН – учасників другого обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 6 учнів стали переможцями (66,7%).
• Учениця 4 класу Єлизавета Яцюк та учениця 9 класу Аліна Рудницька Бучанської ЗОШ №4 посіли перше місце у третьому обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
• Учениця 10 класу Христина Грищенко СЗОШ №5 – переможець та учасниця заключного обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка.
• У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості до Шевченківських днів у обласному етапі з 4 учасників 3 отримали перемогу.
1 1

Вікторія ШАТИЛО 
газета: "Бучанські новини" №17 від 29 квітня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.