» » » Податкова: Умови продажу алкоголю на розлив

Податкова: Умови продажу алкоголю на розлив

При здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування РРО є обов’язковим.

А під час здійснення розрахунків у безготівковій формі через установи банку РРО не застосовують.
Такими загальними відмовками податківці відповіли на запит щодо необхідності застосування РРО у залі для міжнародних перевезень за умови, що алкоголь відпускається на розлив, але оплата проводиться безготівковим розрахунком.

При цьому вартість алкоголю входить у загальну вартість комплексних послуг і оплачується перевізником (замовником) за фактом надання послуг безготівковим розрахунком.

Водночас податківці зауважили, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання усіх форм власності за наявності ліцензій. А у додатку ліцензії, крім адреси місця торгівлі, зазначається і перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них.

Більше того, продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів.

Утім, столові вина такі суб’єкти господарювання можуть продавати без застосування РРО, лише з використанням РК та КОРО.
Лист ГУ ДФС в Одеській області від 11.04.2016 № 757/10/15-32-14-06-10
1 0

www.golovbukh.ua 
законодавство юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.