» » Благодійний велопробіг у Бучі зібрав понад 35 тисяч гривень

Благодійний велопробіг у Бучі зібрав понад 35 тисяч гривень

16 квітня, в місті Буча стартував благодійний велопробіг, який зібрав понад сотню учасників. У заході взяли участь голова Київської обласної ради Ганна Старикова, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, міський голова Бучі Анатолій Федорук, депутати Київської обласної ради, Бучанської міської ради, громадські активісти, небайдужі мешканці міста.

Аматорське відео


«Хочу зазначити, що сьогодні нам вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень. І це тільки старт нашого проекту», - наголосила Ганна Старикова.
Вона повідомила, що ці кошти будуть спрямовані на потреби Центру реабілітації дитини «Вільний рух», що надає допомогу діткам з усієї України, які мають захворювання опорно-рухового апарату. Цей заклад унікальний тим, що створений без залучення державних коштів та розвивається виключно за підтримки благодійників. Наразі Центр потребує допомоги в добудові басейну для проведення сеансів гідрокінезіотерапії, що є одним з найефективніших методів лікувальної фізкультури при неврологічних та ортопедичних захворюваннях.

Серія благодійних заходів #BIKECHARITYCHALLENGE, організованих Київською обласною радою та Київською обласною державною адміністрацією до Міжнародного Дня захисту дітей, триватиме на Київщині до кінця травня та відбуватиметься за участі депутатів обласної та місцевих рад, представників обласної та районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, громадських активістів, усіх небайдужих громадян. Учасники передаватимуть велоестафету від міста до міста. Усі кошти, зібрані під час велопробігів, будуть передані Центру реабілітації дитини «Вільний рух».


1 0

www.kor.gov.ua, фото/відео: Андрій Беляков 
фотофакт відеосюжет велодень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.