» » » Отримані доходи від репетиторства підлягають декларуванню

Отримані доходи від репетиторства підлягають декларуванню

На сьогодні в нашому суспільстві популярністю користується послуга вчителя-репетитора, якого наймають батьки з метою покращення знань своїх дітей. Вчителі – репетитори ведуть підготовку дітей до школи, незалежного тестування, вступу до навчальних закладів, додаткові навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України, громадяни при отриманні доходів не від податкового агента та з яких не було сплачено податок зобов’язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу за 2015 рік та подати річну декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15% ( 20%) в залежності від розміру бази оподаткування та військовий збір за ставкою 1,5%.

Декларація подається до 3 травня 2016 року в Центрах обслуговування платників Ірпінської ОДПІ (бланк декларації надається безкоштовно).
Довідки за телефоном (04597) 60026.

Шановні вчителі! Будьте прикладом для учнів, чесно та свідомо виконайте свій громадянський обов'язок, задекларуйте доходи отримані від репетиторської діяльності.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Helga Pataki

OFFline

  • Helga Pataki (32)
  • Місцевий
  • 1 квітня 2016 22:03
Ахаха)) Не смешите народ, а особенно учителей...
Отличная статейка, как для 1-го апреля.

2