» » 31 березня: Відбулась сесії Бучанської міської ради

31 березня: Відбулась сесії Бучанської міської ради

31 березня відбулося чергове пленарне засідання 8 сесії VII скликання. У порядку денному до розгляду й прийняття відповідних рішень було запропоновано 36 питань, які стосувалися життєзабезпечення міста. Проте не обійшлося без блокування трибуни.

Саме у такий спосіб депутати від ВО «Свобода» намагалися завадити роботі сесії під приводом того, що низка питань не пройшли обговорення профільними комісіями.

Попри роз’яснення Бучанського міського голови Анатолія Федорука, що всі питання розглянуті і на комісіях, і на погоджувальній раді, члени фракції ВО «Свобода» не задовольнилися. Проте із жодного питання вони не отримали підтримки депутатського корпусу. Отже, порядок денний було затверджено.
«Засідання комісій – це своєрідний дискусійний майданчик, де повинні розглядатися всі питання,- акцентував мер міста. – Прийняли рішення перенести розгляд питань із кабінетів у публічну площину - відкрито на сесії обговорювати всі питання – навіть це не влаштовує частину депутатів».
Депутати «Свободи» після невдалої спроби зняти з розгляду питання надалі перейшла до блокування президії. Починається політична «перестрілка» між кількома партіями: аби зупинити її, головуючий оголошує першу перерву.

Попри блокування розпочинається розгляд запланованих питань.
Про організацію перевезень та стан реформування транспортної інфраструктури міста Буча з урахуванням об’єднання територіальних громад доповів Сотніков О.Л., голова комісії з питань реалізації та впровадження реформ, децентралізації та об’єднання територіальних громад. Він розповів про тісну взаємодію у вирішенні питання з лідерами всіх громад і на основі цього розробку маршрутів, які будуть довозити мешканців одразу на дві станції метро. На закиди щодо монополії виступаючий повідомив про понад 5 автоперевізників, які забезпечують транспортне сполучення цих населених пунктів і столиці.
Одноголосно присутні депутати підтримали звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно недопущення чергового підвищення комунальних тарифів для населення.

Довкола питання про розгляд та вирішення ситуації, яка склалась в м. Буча внаслідок винесення Верховним Судом України постанови від 16.12.2015 р., знову зчинилася дискусія. Різні аргументи звучали, довго тривало обговорення, проте і влада, і громада зійшлися на тому, аби направити до державних структур звернення та отримати відповіді щодо подальшої долі території. Таке рішення знову не влаштувало свободівців та групу активних громадян, які вирішили покинути сесійну залу.

Надалі розгляд запланованих питань перейшов у конструктивну площину: йшлося:
• Про створення відділу реєстрації місця проживання, розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг. З цих питань доповідала Сурай Г.В., керуючий справами БМР.
• Про безоплатну передачу в позичку автомобіля громадській організації «Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Бучанська варта».
• Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради № 2271-72-VI від 25.06.2015 р. «Про встановлення ставок плати за землю за земельні ділянки на території міста Буча» та ряду інших.
З цих питань доповідала Сімон Т.А. - начальник фінансового управління.

Депутати підтримали внесення змін та схвалили проект рішення Бучанської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Також затверджено Правила утримання домашніх собак та котів у м.Буча.
Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій міста Буча доповідала Вознюк Г.А.- завідувач земельним відділом.
Більш детальну інформацію про найбільш актуальні питання міського життя очікуйте в наступному номері.
0 0

За інформацією Бучанської міської ради 
газета: "Бучанські новини" №13 від 1 квітня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.