» » Рекорди KYIV EURO MARATHON починаються з Бучі

Рекорди KYIV EURO MARATHON починаються з Бучі

Рекорди KYIV EURO MARATHON починаються з Бучі

Київ прийме спортивний захід світового рівня , який пройде в рамках святкування Дня Європи 15 травня 2016 року.
Київський марафон (www.kyivmarathon.org) – один з наймальовничіших марафонів Європи, який об’єднує тисячі бігунів зі всього світу Старт і фініш пройде на НСК "Олімпійський", швидкісна комфортна траса в центрі столиці, дистанції на будь-який вибір для новачків і професіоналів.
Своєрідним девізом заходу можуть стати слова: « Біжи в центрі Європи! Біжи в ритмі Києва!» На переможців чекають медалі авторського дизайну (Лондон ), пряма телетрансляція. 

Передбачається участь бігунів європейського бігового спільноти і олімпійського руху, зірок шоу-бізнесу та спорту, програма підготовки та регулярні тренування на НСК "Олімпійський" для бігунів будь-якого рівня, презентації бігових клубів і проектів розвитку біговій інфраструктури. Захід відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту,Федерації легкої атлетики м.Києва.

В рамках заходу буде проведено шкільну естафету ( з 14 років) , до якої запрошена молодь міста .
Але для того, аби піднятися на п’єдестал переможців, треба проводити тренування. Відкрите бігове заняття пройде із залученням тренерів – легкоатлетів у парку Бучі біля центрального входу(Ротонда) 24 квітня з 12 до 13 години. 


- Щороку Буча залишається вірна традиціям : місто стає ще більш спортивним та здоровим,- прокоментував подію, яка пройде у місті мер Анатолій Федорук. – Позитивний настрій гарантує спілкування з природою і здоровий спосіб життя , який повинен стати нормою життя для наймолодших і найстарших мешканців Бучі.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
спорт парк афіша
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.