» » Василь Олексюк: «Обов’язок влади – підтримати учасників АТО»

Василь Олексюк: «Обов’язок влади – підтримати учасників АТО»

Засідання за участю воїнів АТО провів сьогодні секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк. Одне питання виносилося на розгляд присутніх – виділення земельних ділянок для тих, хто вже отримав посвідчення учасника АТО і звернувся із відповідною заявою до міської ради .

- Наразі для 81 учасника вже виділено наділи у районі вулиць Яблунська і Тарасівська ,- зазначив Василь Олексюк. – Міська влада робить усе можливе, аби всім місцевим Героям допомогти у питаннях виділення ділянок або житла.
Сьогодні 32 воїни АТО майже одноголосно підтримали пропозицію щодо отримання житла у мікрорайоні, де вже триває будівництво перших квадратних метрів для воїнів. Кожному буде виділена двокімнатна квартира загальною площею 60 квадратних метрів. Таким чином вдається вирішити нагальне питання шляхом будівництва багатоквартирних будинків на відведених учасникам АТО ділянках.Збудувати індивідуальне житло самотужки зможе далеко не кожен учасник АТО,- пояснювали присутні на зустрічі. На їхню думку, такий механізм зможе забезпечити житлом родини всіх заявників упродовж наступних років. На черговій сесії Бучанської міської ради, яка відбудеться у четвер, заплановано розглянути серед багатьох важливих , за словами Василя Олексюка і питання детального плану території для будівництва квартир.

Читайте також: Учасники АТО можуть отримати майже 440 гектарів земель на Київщині >>
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Василь Олексюк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.